Mert Hakan Yandaş İçin Son Karar Verildi

Mert Hakan Yandaş İçin Son Karar Verildi
Gelecek sezon şampiyonluk şansını kimseye kaptırmak istemeyen Fenerbahçe, kadro planlamasını sürdürüyor. Çalışmalarında gaza basan Sarı-Lacivertli kulüp, Mert Hakan Yandaş ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Süper Lig'de geride bıraktığımız sezonu 99 puanla 2. sırada tamamlayan Fenerbahçe, gelecek sezon şampiyonluk hasretine son vermek için çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni teknik direktörü Jose Mourinho'nun raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Kanarya, Mert Hakan Yandaş'ın sözleşmesi uzatılıyor.

mert-hakan-yandas.jpg

3 YILLIK ANLAŞMA KAPIDA

Sports Digitale'in haberine göre; Fenerbahçe, sözleşmesi sona eren Mert Hakan Yandaş ile 3 yıllık yeni sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.

Oyuncuların tatil döneminin bitmesinin ardından Fenerbahçe'nin, Mert Hakan Yandaş'ı İstanbul'a davet edeceği ve resmi sözleşmeyi imzalayacağı kaydedildi. Her konuda anlaşmaya varan tarafların imza atmasının ardından kısa süre içinde resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

mert-hakan-yandas-1.jpg

MERT HAKAN YANDAŞ'IN PERFORMANSI

2020 yılından bu yana Fenerbahçe'de oynayan Mert Hakan Yandaş, Sarı-Lacivertli takımla çıktığı 122 maçta takımına 10 gol attı ve 21 asistlik katkı sağladı.