Lukas Podolski'ye 27 Milyon Euro!

Çin Kulübü Shanghai, Galatasaray'ın yıldızı Lukas Podolski'ye yıllık 9 milyon Euro'luk bir teklif yaptı.Galatasaray'ın Alman yıldızı Lukas Podolski ile ilgili müthiş bir iddia ortaya atıldı.Almanların prestijli gazetesi Bild'e...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Lukas Podolski'ye 27 Milyon Euro!

Çin Kulübü Shanghai, Galatasaray'ın yıldızı Lukas Podolski'ye yıllık 9 milyon Euro'luk bir teklif yaptı.

Galatasaray'ın Alman yıldızı Lukas Podolski ile ilgili müthiş bir iddia ortaya atıldı.

Almanların prestijli gazetesi Bild'e göre; Çin Kulübü Shanghai Greenland Shenhua, Lukas Podolski'ye 3 yıllık ve her yıl için 9 milyon Euro'luk bir teklif yaptı.

Haberde, Çin ekibinin Podolski'ye ödeyeceği rakamla ilgili detaylar verilirken, bonservis bedeline dair bir takamın telaffüz edilmemesi dikkat çekti.

Gervinho'ya 18 milyon, Ramires'e ise 32 milyon Euro bonservis bedeli ödeyen Çin ekipleri transfer dönemine damga vurmaya devam ederken, Shanghai Shenhua'nın Podolski ve menajeri ile temasa geçtiği ve Galatasaray'a henüz resmi bir teklifte bulunulmadığı ortaya çıktı. Demba Ba'nın da formasını giydiği Shanghai Shenhua'nın Galatasaray'ın kapısını nasıl bir teklifle çalacağı merakla bekleniyor.

3 katını kazanacak

Sezon başında Arsenal'den 3,5 milyon Euro bonservis bedeli ödenerek transfer edilen Podolski, Sarı-Kırmızılılar'dan yıllık 3 milyon Euro garanti para ve 20 bin Euro maç başı ücreti alıyor.

Podolski hakkında çıkan bu iddianın gerçeği dönüşmesi ve transferin gerçekleşmesi halinde, Alman futbolcu Çin'de Galatasaray'dan kazandığı ücretin 3 katı fazlasını kazanacak.

Öte yandan sakatlığının tedavisi için uzun süredir Almanya'da bulunan 30 yaşındaki futbolcunun, hafta sonu itibariyla İstanbul'a dönmesi ve pazartesi gününden itibaren takımla çalışmalara başlaması bekleniyor.

Fanatik

Spor