Lionel Carole İçin İzin Çıkmadı

Lionel Carole için biri İngiltere diğeri Belçika'dan gelen iki teklif, Galatasaray tarafından geri çevrildi.Skorer'in haberine göre, Galatasaray'ın sezon başında Fransa'nın Troyes takımından kadrosuna kattığı Lionel Carole için...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Lionel Carole İçin İzin Çıkmadı

Lionel Carole için biri İngiltere diğeri Belçika'dan gelen iki teklif, Galatasaray tarafından geri çevrildi.

Skorer'in haberine göre, Galatasaray'ın sezon başında Fransa'nın Troyes takımından kadrosuna kattığı Lionel Carole için gelen ciddi bir teklifin geri çevrildiği ortaya çıktı.

Sarı-kırmızılı ekipte Alex Telles'ten doğan boşluğu dolduran 24 yaşındaki sol bek bu sezon sekizi ligde, dördü kupada ve üçü Avrupa'da olmak üzere 15 maçta forma giydi.

Belçika'nın Brugge kulübü oyuncuyu renklerine bağlamak için Galatasaray'ın kapısını çaldı. Ancak Fransızlara göre sarı-kırmızlı ekip bu teklifi geri çevirdi. Belçika ekibi Brugge'ün dışında ismi verilmeyen bir İngiliz ekibinin de futbolcu için teklif yaptığı ancak reddedildiği belirtildi.

Fransız futbolcu için Galatasaray 1.5 milyon euro bonservis ücreti vermişti. Dört yıllık sözleşme imzalanan oyuncuya ise 700.000 euro yıllık garanti ücret ve 15.000 euro maç başı ücreti ödeniyor.