Galatasaray'dan O İki İsim Bursaspor'da

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Sarı Kırmızılılar'dan Koray Günter ve Jem Paul Karacan'ı kadrosuna katmak üzere...Galatasaray yönetimin elden çıkarmak istediği iki isim olan Koray Günter veJem Paul Karacan...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Galatasaray'dan O İki İsim Bursaspor'da

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Sarı Kırmızılılar'dan Koray Günter ve Jem Paul Karacan'ı kadrosuna katmak üzere...

Galatasaray yönetimin elden çıkarmak istediği iki isim olan Koray Günter veJem Paul Karacan için Hamza Hamzaoğlu'nun harekete geçtiği öğrenildi.

Yeşil Beyazlı yönetimin, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun isteği doğrultusunda transfer seferine çıktığı ve Sarı Kırmızılı yönetimle masaya oturduğu belirtildi.

Ara transfer döneminin bitmesine saatler kala gerçekleşmesi beklenen bu transferin detaylarının ilerleyen saatlerde netlik kazanması bekleniyor.

Ayrıca Sarı Kırmızılılar, Tarık Çamdal başta olmak üzere, Emre Çolak ve Jose Rodriguez gibi isimler için de transfer teklifleri bekliyor.

Koray Günter'in Galatasaray kariyeri

Koray Günter, 2014-2015 sezonun devre arasında Borussia Dortmund'dan 2.5 milyon Euro'ya Sarı Kırmızılı takıma transfer olmuştu. 21 yaşındaki savunma oyuncusu,Galatasaray'da çıktığı 31 karşılaşmada 1 sarı, 1 de kırmızı kart gördü.

Jem Paul Karacan'ın Galatasaray kariyeri

Jem Paul Karacan, sezon başında bonservissiz olarak Sarı Kırmızılı takıma transfer olmuştu. 26 yaşındaki önlibero, Galatasaray'la 7 maça çıkarken 2 de sarı kart gördü.

Fanatik

Spor