Galatasaray'da Icardi'ye Özel Program

Galatasaray'da Icardi'ye Özel Program
Galatasaray, yeniz sezon hazırlıklarına Avusturya'da devam ediyor. Sarı-Kırmızılılarda takıma geç katılan Mauro Icardi, özel program dahilinde çalıştı.

Gelecek sezon için çalışmalarını sürdüren Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına Avusturya kampında devam etti. Sezonu 3 Temmuz'da İstanbul'da açan Sarı-Kırmızılı kulüp, Avusturya'nın Linz kenti yakınlarındaki Geinberg kasabasında kampın ikinci gününde çalışmalarını sürdürdü.

ICARDİ'YE ÖZEL PORGRAM

mauro-icardi-12.jpg

Teknik direktör Okan Buruk yönetimindeki idmanın ilk 30 dakikalık bölümü basına açık gerçekleştirildi. Antrenmanın basına açık kısmında denge, çabukluk ve dayanıklılık çalışmaları üzerinde duruldu.

Basına kapalı bölümde ise tam sahada yüksek tempoda koşu yapıldığı bildirildi. Bu sırada izinli olduğu için takıma geç katılan Mauro Icardi, özel program dahilinde çalıştı.

Çalışmayı Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Sportif AŞ yöneticisi Maruf Güneş, Futbol Direktörü Cenk Ergün ve yardımcısı Ayhan Akman da izledi. Hatipoğlu ile Güneş, antrenman öncesinde bir süre teknik direktör Okan Buruk ile sohbet etti.