Halk TV Canlı Yayın
Galatasaray Başkanından Emre Mor açıklaması
Celta Vigo forması giyen Emre Mor'un, transfer görüşmeleri yapmak için İstanbul'a geldiği iddia edildi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de konuyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’ın, İspanya La Liga ekiplerinden Celta Vigo’da forma giyen Emre Mor’u İstanbul’a getirdiği iddia edildi.  21 yaşındaki kanat oyuncusu Emre Mor, dün akşam Galatasaray ile transfer görüşmeleri yapmak için İstanbul’a geldi. Emre Mor’un Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Galatasaray yöneticileriyle görüşme yaptığı belirtilen Emre Mor’un, daha sonra İstanbul’dan ayrıldığı belirtildi. Avukatı ile birlikte İstanbul’a gelen ve Harbiye’de bir otelde kalan Emre Mor ile Galatasaray arasında yapılan görüşmelerin olumlu olduğu söylendi.

Emre Mor ile Galatasaray’ın görüşmede prensip anlaşmasına vardığı bilgisi de eklendi.

MUSTAFA CENGİZ’DEN AÇIKLAMA

Öte yandan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Emre Mor yetenekli bir oyuncu. Yetenek ve karakter çok önemlidir. Emre, yurt dışında çok acılarla büyümüş bir kardeşimiz. Kendi yuvasına geldiğine inanıyoruz. Ben şu anda resmi bir açıklama yapmıyorum. KAP’ı bekliyoruz.” ifadelerini kullandı ve transferi onaylayan bir açıklama yaptı.