Fenerbahçe'de guruplaşma var diyen Emre Bol'u canlı yayında kim aradı?

Fenerbahçe'de guruplaşma var diyen Emre Bol'u canlı yayında kim aradı?
Katıldığı bir programda "Fenerbahçe'de Tadic ve Kent arasında çok ciddi problem var" diyen Emre Bol'a bu sözlerinin ardından canlı yayında uyarı telefonu geldi. Arayan kişininse Ali koç olduğu öne sürüldü. İşte ayrıntılar...

Süper Lig'in 25. hafta mücadelesinde Alanyaspor ile 2-2 berabere kalarak zirveyi Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe'de alınan bu sonucun yankıları sürerken ünlü yorumcu Emre Bol, YouTube'da yayınlanan Son 45 adlı programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"TADIC İLE RYAN KENT ARASINDA PROBLEM VAR"

Fenerbahçe'de bazı isimlerin arasında problem olduğunu öne süren Bol, "Takım içerisinden duyduğumuz bazı şeyler var, bunlar da beni rahatsız ediyor. Bunu muhtemelen Ali bey biliyordur, bilmiyorsa da buralardan söyleyelim de bu işlere bir çözüm bulur, çare bulur. İsmail hoca zaten biliyor bu durumları.

Tadic ile Ryan Kent arasında nasıl bir problem var? Araştırın bulun ben burada söylemem ama bu ikilinin çok ciddi bir şekilde problem yaşadığını duyuyorum. Hatta Kent'in 'Balkan grubu' ile bir problem yaşadığını duyuyorum ve bu beni rahatsız ediyor." dedi.

CANLI YAYINDA UYARI

Emre Bol'un bu açıklamasının ardından yayın esnasında bir telefon aldı ve telefondaki kişiyle yaptığı telefon konuşmasında, "Başkanım şu anda yayındayım, evet evet ben söyledim, tamamdır kolay gelsin" diyerek telefonu kapattı. Bol, görüşmenin ardından "Bu konuşmanın kimle yapıldığını söyleyemem ama açmak zorundaydım" ifadelerini kullandı.

Emre Bol'u arayan kişinin Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un olduğu iddia edildi.