Fenerbahçe başkanı Ali Koç'tan şampiyonluk açıklaması!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç'tan şampiyonluk açıklaması!

Süper Lig'in 35. haftasında Medipol Başakşehir'i 2-1 yenen Fenerbahçe'nin kulüp başkanı Ali Koç, önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Ali Koç, maçın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, galibiyetten dolayı futbolcuları ve teknik heyeti kutlayarak, "İki taraf için de önemli bir maçtı. Mutlu ve başarılı olan biz olduk. BAY haftası öncesi önemli bir virajı geçtik." dedi.

"Önemli bir virajı 3 puanla geçtik"

"Başakşehir, tamamen talihsiz bir sezon yaşıyor bizim 2 sene önce yaşadığımız gibi. İyi top oynuyorlar ama karşılığını alamıyorlar. BAY haftası öncesinde 3 puanla önemli bir virajı geçtik."

"7 haftada her şey olabilir"

"7 haftada her şey olabilir. 3 kere son haftada şampiyonluk kaybettik ve son anda her şeyin değişebileceğini biliyoruz. Gidişattan memnunuz."

"En az şikayet eden kulüplerden biriyiz"

"Yeni Malatyaspor maçında gördüğüm tüm yorumcular, penaltıyı işaret etti. Biz maçtan sonra bir şey demedik. Türkiye'de genellikle herkes hakem performansından, özellikle VAR hakemlerinin performansından şikayetçi. Ne kadar katılırsınız bilmiyorum ama biz en çok vaka yaşayan ama en az şikayet eden kulüplerden biriyiz"

"Cüneyt hocanın işini zorlaştırdı"

"Bugünün maçına gelirsek, VAR odasındaki arkadaş Ümit Öztürk'ün hakemlik yaptığı maçlarda zorluk yaşıyoruz. Bugün Cüneyt hocanın işini zorlaştırdı. Bu isim özelinde rahatsızlığımız var. Maçlarımıza o gelsin, bu gelmesin demedik, demeyeceğiz ama bu konuya dikkat çekmeyi ihtiyaç duydum"

Medipol Başakşehir 1-2 Fenerbahçe MAÇ SONUCU