Demirören yeniden aday mı olacak?

Demirören yeniden aday mı olacak?
Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, katıldığı YouTube programında Yıldırım Demirören ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Demirkol, Yıldırım Demirören'in yeniden Beşiktaş başkanlığı için aday olmayı düşündüğünü açıkladı

Mehmet Demirkol, Socrates YouTube kanalında katıldığı bir programda Beşiktaş başkanlık seçimiyle ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu ve "Bence Yıldırım Demirören tekrar Beşiktaş başkanı olmak istiyor" dedi.

Hasan Arat'ın karşısındaki ekibin muazzam bir medya gücüne sahip olduğunu belirten ünlü yorumcu, "Bu seçim medya ve sosyal medya arasında yapıldı ve sosyal medya net bir zafer elde etti. 1.5 yıl sonra tekrar seçim yapılacak. Hasan Arat'ın karşısındaki medya 1.5 yıl sonra seçimi yeniden kazanmak isteyecektir" şeklinde konuştu.

"BU BİR TAHMİN DEĞİL.."

Demirkol, konuşmasının devamında siyah-beyazlı kulübün eski başkanı Yıldırım Demirören ile ilgili olarak, "Bu bir tahmin değil ama bence Yıldırım Demirören tekrar Beşiktaş başkanı olmak istiyor. Eğer Serdal Adalı kazansaydı, yine başkan olmak isteyecekti. 1.5 yıl sonra tekrar istek duyabilir" yorumunu yaptı.