Bu Transfer Gerçekleşirse Yer Yerinden Oynar!

Bu Transfer Gerçekleşirse Yer Yerinden Oynar!
Beşiktaş, dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho ile görüşmelerde bulunduğunu açıkladı. Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Hatayspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, yaklaşık bir ay önce İstanbul'da Mourinho ile görüştüğünü ve kendisini Beşiktaş'ta görmek istediklerini belirtti.

Mourinho, teklifi değerlendireceğini ve Beşiktaş'ı takip edeceğini söyledi. Bir süre sonra geri dönüş yapan Mourinho, Beşiktaş'ta çalışmayı kabul ettiğini bildirdi.

Yücel, Mourinho'nun ekonomik beklentilerini karşıladıklarını ve sponsorluk çalışmaları yaptıklarını belirtti. Önümüzdeki hafta İtalya'da son bir görüşme yapılacak ve Mourinho'nun Beşiktaş'ta görev alması için son adımlar atılacak.

Bu arada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da göreve gelmesi durumunda Jose Mourinho'yu teknik direktör olarak düşündüğünü açıklamıştı. Mevcut başkan Ali Koç'un da Mourinho ile görüşmelerde bulunduğu iddia ediliyor.

Beşiktaş'ın, Jose Mourinho'yu teknik direktörlük görevine getirme konusundaki girişimleri, Türk futbol kamuoyunda büyük ilgi uyandırdı.