Beşiktaş'tan Son Gün Bombası!

Beşiktaş devre arası transfer döneminin kapanması saatler kala, yeni bir oyuncuyu kadrosuna katmak için çalışmalarına hız verdi. Yönetimin gündemindeki son isim ise Almanya'nın Hannover takımında forma giyen Marcelo Guedes.28...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Beşiktaş'tan Son Gün Bombası!

Beşiktaş devre arası transfer döneminin kapanması saatler kala, yeni bir oyuncuyu kadrosuna katmak için çalışmalarına hız verdi. Yönetimin gündemindeki son isim ise Almanya'nın Hannover takımında forma giyen Marcelo Guedes.

28 yaşındaki futbolcu için girişimlerin hızlandıran siyah beyazlılar, transferin son gününde Guedes'i kadrosuna katabilir. Yaklaşık 2 milyon Euro karşılığında transferi tamamlamaya çalışan yönetim, Alman ekibi ile pazarlıklarını sürdürüyor. Anlaşma sağlanması halinde İstanbul'a gelecek olan Guedes, sağlık kontrolünün ardından, resmi imzayı atacak.

Hannover'de bu sezon 19 lig maçında da 90 dakika görev yapan Brezilyalı oyuncu, Alman ekibinde 3. yılını geçiriyor. Profesyonel kariyerine Santos'ta başlayan 1.90 boyundaki Guedes, daha sonra Wisla Krakow ve PSV Eindhoven formalarını giydi. (NTVSpor)

Spor