Beşiktaş'tan Ebrar paylaşımı: Bana ne, sana ne, bize ne, size ne, KİME NE!

Kız arkadaşıyla fotoğrafını paylaştığı için tepki çeken voleybolcu Ebrar Karakurt'a bir destek de Beşiktaş'tan geldi. Beşiktaş, voleybol twitter hesabından yaptığı paylaşımda Ebrar'ı etiketleyerek, 'bana ne, sana ne, bize ne, size ne, kime ne" sözlerine yer verildi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 17 Ağustos 2021 22:41
Beşiktaş'tan Ebrar paylaşımı: Bana ne, sana ne, bize ne, size ne, KİME NE!

Tokyo Olimpiyatları'nda A Milli Kadın Voleybol Takımı'yla başarılı bir performansa imza atan ve eğlenceli tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanan Ebrar Karakurt, Instagram hesabından kız arkadaşıyla fotoğrafını paylaşmıştı.

Milli oyuncu Ebrar Karakurt sevgilisiyle fotoğrafını paylaşınca tarikatların hedefi haline geldi. Karakurt'a Türkiye Voleybol Federasyonu'nun yanı sıra takım arkadaşları ve çok sayıda vatandaş sahip çıktı.

Cübbeli Ahmet Hoca adıyla tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, cinsel kimliği nedeniyle A Milli Voleybol Takımı'nın önemli oyuncularından Ebrar Karakurt'u hedef gösterdi.

Beşiktaş takımı ise sosyal medyada resmi voleybol hesabından  Ebrar'ın resmini paylaşarak, 'Bana ne, sana ne, bize ne, size ne, kime ne" sözlerine yer vererek başarılı sporcuya destek verdi.

ekran-resmi-2021-08-17-17-24-37.pngekran-resmi-2021-08-17-17-24-37.png