Arda Güler'in Telefon Rehberi Sosyal Medyayı Salladı

İspanyol devi Real Madrid'de forma giyen ve milli takım EURO2024 için mücadele eden 19 yaşındaki Arda Güler, başarılı oyunculuğuyla dünya basınının manşetlerinde yer alıyor. Gürcistan maçında attığı gol çok konuşulan Arda Güler, maçın ardından kendisine kimlerin mesaj attığını ve aradığını söylediği video gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları "Erkeğin en karizma olduğu an" yorumlarını yaptı.

Türkiye'nin EURO 2024 mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor. F Grubu'ndaki ilk maçında Gürcistan'ı 3-1 mağlup eden Türkiye, büyük sevinç yaşatmış; dünya manşetlerinde yer almıştı. Türkiye'nin ikinci golünü atan ve maçın oyuncusu seçilen 19 yaşındaki Arda Güler'e ise dünya basını övgüler yağdırmıştı.

İspanyol devi Real Madrid'de forma giyen ve milli takım formasıyla EURO 2024'te göz kamaştıran Arda güler'in telefon rehberi sosyal medyada gündem oldu.

arda-guler.jpg

TELEFON REHBERİ GÜNDEM OLDU

Gürcistan maçının ardından Arda Güler, telefonuna bakarak “Rüdiger aradı, ‘Çok güzel gol atmışsın’ yazmış. Ancelotti de yazmış, ben şimdi hepsine geri döneceğim sağ olsunlar.”

Arda Güler'in telefon rehberi sosyal medya kullanıcıları tarafından "Bir erkeğin en karizma olduğu an" yorumlarına neden oldu.

1.png

2.png