Ali Koç'un Beyaz Tv kararına Nejat İşler'den tepki

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Beyaz TV'de bu akşam bir spor programının canlı yayınına çıkacak olmasına ünlü sanatçı Nejat İşler'den tepki geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 23 Mayıs 2022 17:43
Ali Koç'un Beyaz Tv kararına Nejat İşler'den tepki

Beyaz Tv'de yayınlanan ve yorumculuğunu Anmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı, Sinan Engin ve Abdülkerim Durmaz'ın yaptığı Derin Futbol, bu gece Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u konuk edeceğini açıkladı. Koç'un kararına Fenerbahçe taraftarlarından tepki gelirken bunlardan biri de ünlü sanatçı Nejat İşler'di.

Nejat İşler'den itiraz

Koç'un Beyaz TV'de canlıl yayına çıkma kararına, Fenerbahçe taraftarlığıyla bilinen sinema sanatçısı Nejat İşler'den itiraz geldi. Ünlü sanatçı, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "başkan, yapma..." ifadesini kullandı.

"Başkan, yapma..."

Fenerbahçeli olduğunu her ortamda dile getiren Nejat İşler, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunu yazdı: "başkan, yapma..."

ekran-resmi-2022-05-23-17-43-09.png

Nejat İşler, Aziz Yıldırım'la yarıştığı kongrede Ali Koç'un tanıtım reklamlarında seslendirme yapmıştı.

Aziz Yıldırım iptal etmişti

2014 yılı ocak ayında dönemin Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beyaz Tv'de Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar, Sinan Engin ve Ümit Özat'ın yorumcu olduğu programa son anda çıkmayacağını duyurmuştu.

Fenerbahçe sitesinden yapılan açıklamada şunlar denilmişti:
"21 Ocak 2014 tarihli tutarsız, başkanımıza yönelik hakaret içeren ve haklı davamıza saygı unsurları taşımayan, aynı programda gerek kendisine muhatap kıldığı kişiler, gerekse Fenerbahçe ve başkanını hedef alan yayın politikaları gözetilerek, durdukları yer itibariyle Fenerbahçe’nin değerleriyle yan yana bulunmaları imkansız olduğu sonucuna varıldığından bahisle tarafımızdan tek taraflı olarak iptal edilmiştir."