Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 17.06.2021 14:32

Akımı Ronaldo başlattı, Pogba, Locatelli akıma dahil oldu

Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo'nun basın toplantısı öncesinde önündeki Coca-Cola şişelerini kaldırıp suyu işaret ederek "Bu size yeter" mesajının yankıları sürerken Ronaldo'nun tepkisi bir akıma dönüştü

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun basın toplantısında masada duran Coca-Cola şişelerini kenara ittirmesinin ardından Fransız Paul Pogba ve İtalyan Manuel Locatelli de bu akıma katıldı.

Ronaldo’nun başlattığı bu akıma ilk önce Fransa milli takımının Müslüman yıldızı Paul Pogba dahil oldu. Pogba, Almanya’yı 1-0’la geçtikleri grup maçından sonraki basın toplantısında, turnuvanın bir diğer resmi sponsoru bira markası Heineken’in masada duran şişelerini önünden kaldırdı. Pogba, Coca-Cola şişelerine dokunmadı.

ekran-resmi-2021-06-16-10-06-50.png

Akıma dahil olan üçüncü futbolcuysa Türkiye’nin grubunda yer alan İtalya ile İsviçre arasında dün oynanan ve gök mavilileri 3-0 galip geldiği maçta iki golle yıldızlaşan Manuel Locatelli oldu. Locatelli maçtan sonra basın toplantısına hazırlanırken tam masaya oturacağı sırada Coca-Cola şişelerini kameranın göremeyeceği bir yere kaldırdı.