İstanbul Adayı Davet Edildiği Televizyona Gitti, Kapıdan İçeriye Sokulmadı

İstanbul Adayı Davet Edildiği Televizyona Gitti, Kapıdan İçeriye Sokulmadı
Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayları Mehmet Altınöz'ün davet edildiği TGRT programına çıkartılmadıklarını söyledi.

31 Mart seçimlerine 48 saat kala ilginç bir gelişme yaşandı. Yeniden Refah Partisi, İstanbul adaylarının TGRT'de davet edildikleri televizyon yayınına kanala gittiklerinde çıkarılmayacaklarının söylendiklerini açıkladı.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ve Genel Başkan Yardımcımız Sn. Mehmet Altınöz, bu sabah saat 09:20’de TGRT Haber’de Cem Küçük’ün sunduğu Günaydın Türkiye programına davet edildi.

Sayın Altınöz, kanala geldiğinde kendisinin konuk edilemeyeceği ve programa çıkartılmasının mümkün olmadığı tarafına iletildi.

Bilinmesini isteriz ki; hiçbir ambargo ya da kısıtlama üye rekorları kıran ve Türkiye’nin dört bir yanında yerel yönetimleri devralmaya hazırlanan Yeniden Refah Partisi’ni engellemeye yetmeyecektir.

Son dönemde partimize dönük algı operasyonları ve ambargolar hız kesmeden devam etmektedir.

Bu tür kısıtlamaların milletimizde herhangi bir karşılığı yoktur.

Yeniden Refah Partisi, Ahlaklı Belediyecilik şiarıyla hazırlandığı 31 Mart seçimlerinde yerel yönetimlerde iktidara gelecek ve Türkiye’nin en önemli belediyelerini alıp yoluna güçlenerek devam edecektir.

Takdir kamuoyunundur."

Etiketler :