Yeni Akit’ten Nagehan Alçı’ya: Sen ne nankörmüşsün be kadın!

Yeni Akit’ten Nagehan Alçı’ya: Sen ne nankörmüşsün be kadın!
Yeni Akit gazetesi, geçtiğimiz günlerde yazdığı yazıda 'Ak Parti'den yana olamam' diyen Nagehan Alçı için, "Sen ne nankörmüşsün be kadın! Vallahi yazık' başlıklı bir haber yayımladı.

Yeni Akit gazetesi, ‘Ak Parti’den yana’ olamayacağını açıklayan HaberTürk yazarı Nagehan Alçı için ‘Sen ne nankörmüşsün be kadın! Vallahi yazık’ dedi.

Yeni Akit, yayımladığı haberde Alçı için,“Yıllarca AK Parti politikalarını savunan, ancak muhalefete ara sıra göz kırpmayı da ihmal etmeyen gazeteci Nagehan Alçı, “dümeni tümden kırdı” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Habertürk yazarı Nagehan Alçı’nın “Millet İttifakı saflarına” geçtiğini söyleyen AKP’li Meclis üyesiyle arasında geçen diyaloğu geçen günlerde sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Özcan, paylaşımında, “Belediye Meclis toplantımızda Ak Partili bir meclis üyesi Nagehan Alçı’nın Millet İttifakı saflarına geçtiğini söyledi. O dönmüşse bu iş bitmiştir. Geliyor gelmekte olandan dedik zaten gelmiş kokuyu alan” ifadelerini kullanmıştı.

Nagehan Alçı, önceki günkü yazısında konuyla ilgili “Hiçbir şekilde ve koşulda Tanju Özcan zihniyetiyle aynı safta durmam, duramam. Tanju Özcan’ın bulunduğu tarafa asla geçmem, geçemem. Eğer Tanju Özcan gibilerle aynı tarafa geçersem kendime ihanet etmiş olurum” demişti.