Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu arasında gülümseten anlar

Deprem felaketinin yaşandığı Gaziantep'te depremzedeleri ziyaret Kılıçdaroğlu ile kendisine eşlik eden İBB Başkanı İmamoğlu arasında yaşanan diyaloglar gülümsetti. İmamoğlu'na yemek sırasında "Sen geç ben geliyorum" diyen İmamoğlu, kendisi için soyduğu portakalı uzattığında ise "Çoğunu kendine aldı, azını bana verdi" şeklinde takıldı. İkili arasında yaşanan o anlar sosyal medyada gündem oldu.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, deprem felaketinden etkilenen Gaziantep’i ziyaret etti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da Kılıçdaroğlu'na eşlik etti. İki ismin depremzedelerle yediği yemek esnasında aralarında geçen diyalog sosyal medyada gündem oldu. Kılıçdaroğlu yemeğini alan İmamoğlu'na "Sen geç ben geliyorum" dedi.

YEMEK SIRASINDA GÜLÜMSETEN DİYALOG

Burada depremzedelerle birlikte yemek yiyen heyet arasında gülümseten diyaloglar yaşandı. Herkesten önce yemek alan İmamoğlu, oturmak için yer ararken Kılıçdaroğlu, "Sen geç ben geliyorum" diyerek takıldı.

İMAMOĞLU, KILIÇDAROĞLU'NA PORTAKAL SOYDU

Yemeğin ardından çay içilirken İmamoğlu bu defa soyduğu portakalı Kılıçdaroğlu'na ikram etti. İmamoğlu'ndan portakalı alan CHP lideri, yanındakilere dönerek "Tanıksınız, çoğunu kendine aldı, azını bana verdi" şeklinde takıldı.

İkili arasında yaşanan diyaloglar gülümsetirken sosyal medyada da çokça paylaşıldı.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep’te Yeşilkent Mezarlığını ziyaret etti, deprem nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için dua okudu.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, deprem felaketinden etkilenen Gaziantep’te havalimanında, sporcu çocuklar tarafından karşılandı. Barak Futbol Kulübü üyesi çocuklar, Kılıçdaroğlu ile fotoğraf çektirdi.

Kılıçdaroğlu, daha sonra Yeşilkent Mezarlığı’nı ziyaret ederek deprem nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için dua okudu. Kılıçdaroğlu ayrıca, Yeşilkent Şehitliği’ni de ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu’na ziyaretlerinde; CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Ali Öztunç, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Koordinatör Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve CHP milletvekilleri eşlik etti.