Kılıçdaroğlu'nun Görevden Aldığı Belirtiliyor... Seçimin İlk Turu Sonrası CHP'de Ayrılık!

Kılıçdaroğlu'nun Görevden Aldığı Belirtiliyor... Seçimin İlk Turu Sonrası CHP'de Ayrılık!
Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun; CHP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel'i görevden aldığı belirtildi. Adıgüzel sosyal Medya hesabında yaptığı paylaşımla ayrılığını duyurdu.

Kritik seçimlerde CHP'nin seçim sisteminin ve veri akışının tıkanması nedeniyle eleştirilerin hedefindeki Onursal Adıgüzel'in, görevden alındığı öğrenildi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Adıgüzel, "Seçim akşamı sistemlerimiz çalışmasına ve hiçbir teknik aksaklık yaşanmamasına rağmen, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecine zarar vermemek adına görevimden ayrılıyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun CHP'li onusal Adıgüzel'i görevden aldığı belirtilmişti. Adıgüzel sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla ayrılığını şu ifadelerle kamuoyuna ilan etti:

"Kamuoyunda oluşan olumsuz kanaat nedeniyle, seçim akşamı sistemlerimiz çalışmasına ve hiçbir teknik aksaklık yaşanmamasına rağmen, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecine zarar vermemek adına 2018 yılından bu yana sürdürdüğüm görevimden ayrılıyorum."

Etiketler :