Mitingde Buz Kestiren Anlar! AKP'li Aday Mikrofonunu Açık Unutunca...

Pazar günü gerçekleştirecek seçimler için adayların yarışı sürüyor. Yozgat'ın Kadışehri ilçesinde AKP'den Belediye Başkan adayı olan Şabettin Aksoy ve Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, miting düzenledi. Mitingde mikrofonunun açık olduğunu unutan Aksoy, "Seçimi kazanırsa AK Parti'ye geçeceğiz diyormuş g.vatlar" dedi. Bu sözleri Yeniden Refah Partisi adayına yönelik söylediği iddia edildi.

Yozgat'ın Kadışehri ilçesinde AKP'den Belediye Başkan adayı olan Şabettin Aksoy ve Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül'ün düzenlediği mitinge damga vuran anlar yaşandı.

Aksoy, "Oy için kimseye iftira atmayacağız, hakaret etmeyeceğiz" dedi. Bu sözlerden sadece birkaç dakika sonra mikrofonunun açık olduğunu unutan mitinge damga vuran anlara imza attı.

AKP'li aday Şabettin Aksoy, milletvekili Akgül'e eğilerek " Seçimi kazanırsa AK Parti'ye geçeceğiz diyormuş g.vatlar' ifadelerini kullandı. O sözler hem tüm alanda hem de canlı yayında duyuldu.

1-002.png
Şabettin Aksoy

YENİDEN REFAH PARTİLİ ADAY İÇİN Mİ SÖYLEDİ?

Şabettin Aksoy'un o sözleri Yeniden Refah Partisi adayına yönelik söylediği iddia edildi. Yeniden Refah Manisa İl Sorumlusu Burhan Yıldırım, sosyal medya hesabından Aksoy'a tepki gösterdi.

YRP'li adaya hakaret ettiğini dile getiren Yıldırım, şu paylaşımı yaptı:

"Yeniden Refah Partili adayımıza itafen kazanırsa akp ye geçecek miş Gav*at diyor. Bizim partiden seçildikten sonra AKP yada başka partiye geçecek aday sadece ga*vat değil en adi bir mahlu*kat olur ama siz ondan daha adı ve şeref yoksunu sunuz ki insanları elinizdeki Hükümet gücü ile tehdit etmekten çekinmiyor sunuz. Biz o belediyeleri kazandığımız zaman Allah'ın izniyle o vaatleri verilen hizmetlerin tamamını yapacağız ve Sizinde saltanatınıza son vereceğiz. Sizi gidi Yamyamlar sizi."

3-002.png

Etiketler :