Şebnem Bursalı özür diledi, Erdoğan cevap vermedi

Şebnem Bursalı özür diledi, Erdoğan cevap vermedi
Monoca’da özel davetle girilebilen lüks bir yat kulübünde ıstakoz yiyip sosyal medyadan paylaşan ve AKP’de hedef tahtasına konan İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, Meclis’e geldi. Cumhurbaşkanı ve AKP lideri Recep Tayyip Erdoğan ile görüşerek özür dileyen ve “Çok üzgünüm” diyen Bursalı’ya Erdoğanın yanıt vermediği öğrenildi.

AKP Meclis Grup toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı milletvekilleriyle özel görüşmeler yapmak üzere salonun karşısındaki odada bulundu.

Sözcü’den Veli Toprak'ın haberine göre, AKP’nin İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı dün Meclis’e gelerek Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bire bir görüşerek özür diledi.

Yaklaşık 40 dakika süren görüşmelerde, milletvekilleri odaya tek tek girerek Erdoğan’a taleplerini ilettiler ve seçim bölgeleriyle ilgili bilgiler verdiler.

Bursalı da özel görüşmelerden birine katılarak Erdoğan’a özür diledi. Bursalı, AKP Ankara Milletvekili Osman Gökçek ile birlikte odaya girdi. Gökçek, “Efendim, Şebnem hanım çok üzgün, görüyorsunuz…” dedi.

Bursalı, başını öne eğerek “Çok üzgünüm…” diyerek özür diledi.

Erdoğan, bu sözlere herhangi bir yorum yapmadı ve cevap vermedi. Gökçek ve Bursalı daha sonra odadan çıkmak zorunda kaldı.