CHP'li Torun: Son çırpınışlar, malum az kaldı!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, CHP’li belediyelerin personellerine yönelik iddialarına tepki gösterdi. Torun, “Devletin sicil sorgulamasından geçmiş kişilerin terör örgütleriyle bağlantılı olduğunu iddia ediyorsanız, gerekeni yaparsınız! Son çırpınışlar, malum az kaldı!” açıklamasını yaptı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, CHP’li belediyelerin personellerine yönelik “terör” iddialarına yanıt verdi. Soylu’nun açıklamalarının yer aldığı bir haberi alıntılayan Torun, sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı:

“Suçişleri Bakanı’nın terör ve terörist retoriğinden güç edinme sevdası bitmiyor. İlki tutmayan filmin devamına başladı yine. Devletin sicil sorgulamasından geçmiş kişilerin terör örgütleriyle bağlantılı olduğunu iddia ediyorsanız, gerekeni yaparsınız! Hiçbir şey olmasa da kesin bir şeyler oldu gerekçesiyle tekrarlanan seçimi daha açık bir farkla kaybeden AKP’nin, bir türlü bitmeyen kuyruk acısını hafifletme çabası hala bitmedi. Son çırpınışlar, malum az kaldı!”

Kaynak:ANKA

Etiketler :