Bir Parti Daha Kuruldu! İsmi Belli Oldu

Bir Parti Daha Kuruldu! İsmi Belli Oldu
İYİ Parti'den ayrılan Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, yeni bir parti kurdu. Halaçoğlu, partisinin adını sosyal medyadan duyurdu.

2018'de İyi Parti'den ayrılan Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni bir parti kurduğunu duyurdu.

Halaçoğlu, kurduğu partiye başvuru için çağrıda bulundu.

yusuf-halacoglu.jpg

Kutlu Parti, bugün resmi başvurusunu yapmak üzere İçişleri Bakanlığı'na gidiyor. Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, tüm destekçileri bu önemli ana tanıklık etmeye davet etti.

yusuf-halacoglu2.jpg

Kutlu Parti Kurucu Genel Başkanı Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, parti olarak resmi başvurularını yapmak üzere 13 Haziran saat 14.00'te İçişleri Bakanlığı'nda olacaklarını duyurdu. Halaçoğlu, bu önemli anlarında yanlarında destekçilerini görmekten onur duyacaklarını belirtti.

Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu'nun sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde:

"Kutlu Parti olarak, resmi başvurumuzu yapmak üzere 13 Haziran saat 14.00'te İçişleri Bakanlığı'nda olacağız. Bu önemli anımızda sizleri de yanımızda görmekten onur duyarız."

Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu'nun yaptığı bu çağrı, yeni bir siyasi oluşumun resmi adımlarının atılacağına işaret ederken, partiye gönül verenleri ve destekçileri de bu tarihi ana tanıklık etmeye davet ediyor.