Barış Terkoğlu, Gazetecileri Tehdit Eden Kadir Yıldız'ın Erdoğan Paylaşımlarını İfşa Etti! Bally Ayrıntısı

Barış Terkoğlu, Gazetecileri Tehdit Eden Kadir Yıldız'ın Erdoğan Paylaşımlarını İfşa Etti! Bally Ayrıntısı
Barış Terkoğlu, Kadir Yıldız'ın tehditlerini X platformunda ifşa etti. Terkoğlu'nun paylaşımları Şubat 2012'ye dair mesajları içeriyor. Terkoğlu, uyuşturucu satıcıları ve katillerle iş tutanları uyardı.

MHP'nin yayın organı Türkgün manşetten dört gazeteciyi ve Halk Tv'yi hedef gösterdi. MHP'nin yayın organı olarak bilinen Türkgün, Sinan Ateş cinayetine ilişkin haberleri nedeniyle dört gazeteciyi hedef gösterdi.

Halk TV'nin "Halk TV adıyla ticari ilişki yürütenlerle hiçbir ticari ilişkimiz yoktur" şeklindeki uyarı spotunu manşetine taşıyan Türkgün, şekilde Murat Ağırel, Timur Soykan, Barış Terkoğlu ve Barış Pehlivan'ın fotoğraflarını da haberin içine yerleştirdi.

"Tetikçiyi değil, sahiplerini uyarıyorum: Elinizde tuttuğunuz yılan yarın sizi de sokar" uyarısında bulunan Barış Terkoğlu ise sosyal medyadan Kadir Yıldız'ı ifşa etti.

Terkoğlu, X platformunda yaptığı paylaşımlarla Yıldız'ın Erdoğan sözlerini ortaya çıkardı. Şubat 2012'ye kadar uzanan paylaşımlarla gün yüzüne çıktı.

gql7hl7wgaajsat.jpg

X PLATFORMUNDA İFŞA EDİLDİ

Barış Terkoğlu, gazetecileri tehdit eden Kadir Yıldız'ı X platformunda paylaştığı ekran görüntüleri ile teşhir etti. Terkoğlu, "Torbacılarla iş tutan katillerin hafiyeliğini yapmaya devam edeceğiz," dedi. Bu açıklamanın ardından, "Varsın kanlı paçavralarını başımızın üstünde sallandırsınlar," ifadesini kullandı.

ŞUBAT 2012 PAYLAŞIMLARI

Terkoğlu, Şubat 2012'ye ait paylaşımlarını da gündeme getirdi. Zekeriya Öz'ün iddianamesiyle hapiste olduklarını hatırlatan Terkoğlu, Türkgün'deki Yıldız'ın paylaşımlarını ifşa etti. O dönemde, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın ifadeye çağrıldığını belirtti.

gql7hl0wyaacuht.jpg

"ERDOĞAN KARAKUTUSU HAKAN FİDAN"

Yıldız'ın, "Erdoğan karakutusu Hakan Fidan’ı savcıya kaptırmak istemiyor," paylaşımını hatırlattı. Terkoğlu, "Erdoğan başladığı yere, demir parmaklıklar ardına gidecek," ifadesinin altını çizdi. Bu paylaşımlarla, gazetecileri tehdit edenlerin geçmişini ortaya kondu.

"TORBACI VE KATİLLERLE İŞ TUTANLAR"

Terkoğlu, "Bugün bizi tehdit eden üç hilalli torbacı, Sinan Ateş’i katleden suç örgütünün tetikçisi," dedi. Bu kişilerin, geçmişte Fethullahçı abileriyle birlikte Hakan Fidan ve Erdoğan’ı hapse atmakla tehdit ettiğini vurguladı.

gql7hluxiaahjxf.jpg

UYARI MESAJI

Terkoğlu, "Tetikçiyi değil, sahiplerini uyarıyorum: Elinizde tuttuğunuz yılan yarın sizi de sokar," dedi. Gazetecilere yönelik tehditlerin ardındaki suçluları ifşa etmeye devam edeceğini belirtti.

Terkoğlu "Bali çekenlerle nerede sohbet ediyorsunuz sahiden?" ifadesiyle son noktayı koydu.

gql7hl1xuaabs1k.jpg