Akşener suskunluğunu bozdu

Akşener suskunluğunu bozdu
Millet İttifakı içinde aday belirleme krizi sırasında ve sonrasında Meral Akşener'in suskunluğu dikkat çekmişti. İYİ Parti lideri bugün de konuşmadı. Suskunluğunu sosyal medya üç fotoğraflı mesaj ile bozdu

“Milletimizin iradesiyle tarih yazacağız”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanmasının ardından yaptığı paylaşımla “"Milletimizin iradesiyle tarih yazacağız…" dedi.

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu açıklamasının ardından sosyal medya hesabı Twitter üzerinden bir paylaşımda bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Milletimizin iradesiyle tarih yazacağız' notunu düştü.

Akşener, mesajında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın fotoğraflarını paylaştı.

'Teşekkür' paylaşımı

İmamoğlu ve Yavaş, sosyal medyadan Akşener'e teşekkür ettikleri paylaşımda bulundu.

İşte o ifadeler;

"Milletimizin arzusu doğrultusunda, ittifakımızın bir bütün halinde yola devam etmesi son derece önemliydi. Bu doğrultuda bugün bizleri ağırlayan ve samimi bir istişarede bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Sn. @meral_aksener’e teşekkürü borç biliriz."

mm.jpegmeralmesa.jpeg