AKP'de ikinci ıstakoz vakası daha patladı: Lüks tatilini paylaştı

AKP'de ikinci ıstakoz vakası daha patladı:  Lüks tatilini paylaştı
AKP'de ikinci ıstakoz vakası: Lüks tatilini paylaştı: AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın tepki toplayan ıstakoz paylaşımından sonra Mamak Belediyesi’nin AKP’li üyesi Salih Kahraman da lüks otelde yediği ıstakozla poz verdi.

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın ıstakoz paylaşımından sonra, AKP'ye mensup bir başka isim olan Mamak Belediyesi üyesi Salih Kahraman da lüks bir otelde yediği ıstakozla çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Şebnem Bursalı'nın ıstakoz paylaşımının tartışmaları henüz sönmemişken, AKP'den ikinci bir ıstakoz olayı daha yaşandı. Ankara Mamak Belediye Meclis üyesi ve AKP'li olan Salih Kahraman, tatil için gittiği Antalya'da kaldığı lüks bir otelde ıstakoz yedi ve yemek masasının fotoğrafını "Balık" notuyla sosyal medyada paylaştı.

Ayrıca, Kahraman'ın 13 Nisan'daki doğum gününü de Antalya'da kutladığı belirtiliyor. Ancak sosyal medyada bu paylaşım sert bir şekilde eleştirildi.

Hatırlarsanız, Şebnem Bursalı'nın Monaco Yat Kulübü'nden yaptığı ıstakozlu paylaşımına da büyük tepkiler gelmiş ve AKP içinden de sert eleştirilere maruz kalmıştı. AKP MKYK Üyesi Mücahit Birinci, bu paylaşımı sert bir dille eleştirerek "Milletimiz geçim sıkıntısındayken, devletimiz ekonomiyi düzeltmeye çalışırken, siz gidip Monaco’da ıstakoz yiyemezsiniz, hadi yediniz bunu paylaşamazsınız!" ifadelerini kullanmıştı.