Şişli'de bir kişinin kafasına çatı katından pencere camı düştü

Şişli'de bir kişinin kafasına çatı katından pencere camı düştü

Kafasına 10 katlı otelin çatı katından pencere camı düşen Şerafettin Ö. ağır yaralandı. Olay yerinde ilk müdahale yapıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Elmadağ Cumhuriyet Caddesi'nde yürüyen Şerafettin Ö.'nün başına 10 katlı bir otelin çatı katından pencere camı düştü. Yaklaşık 30 metre yükseklikten düşen camın kafasına isabet etmesiyle ağır yaralanan Şerafettin Ö.'ye vatandaşlar yardım etti. Vatandaşların haber vermesinin ardından olay yerine gelen sağlık görevlilerince müdahale yapılan Ö. ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Şerafettin Ö.'nün sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri, pencere camının düşme nedeninin belirlenmesi çalışmalarını sürdürüyor.

Olay anına tanık olan Savaş Koşu, "Delikanlı yolda yürüyordu. Binadan cam fırladı, kafasına vurdu. Cam kafasına vurunca yere yattı. Yürürken adamın üzerine cam düştü. Sonra kan fırlamaya başladı. Ben de kağıt mendili çıkartıp alnına tampon yaptım. Bu sefer de burnu şişti. En az 20-25 dakika kolumun üzerinde kaldı. Daha sonra ambulans alıp götürdü" dedi.

DHA

Türkiye