Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktı: Belgelerle ifşa edeceğim

Rıdvan Dilmen yorumculuğu bıraktı: Belgelerle ifşa edeceğim

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, mesleği bıraktığını duyurdu. Dilmen yayınladığı mesajda "Yakın bir zamanda; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu ifşa edeceğim" dedi.

Dilmen, hiçbir şahıs, camia ve kuruma saygısızlığı olmamasına rağmen son dönemde ‘organize bir şekilde hedef gösterildiğini’ ifade ederek, “Bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü iftiraları başkaları gibi Kabul etmem mümkün değildir. Şimdiye kadar olduğu gibi, rahmetli Babamın ve Annemin bana bıraktığı en anlamlı miras olan Dilmen soyadını Rabbim izin verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim” dedi.

Dilmen açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

“Doğuş Grubu Sayın Başkan’ı Ferit Şahenk Bey’e ve NTV ailesine teşekkür ederim. Tüm izleyicilerimize minnettarım. Yakın bir zamanda; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve azmettiricilerini bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.”