Plaj görevlisinden 'esprili' anons: Arabalarınız yanıyor

Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Akvaryum plajında çalışan bir personel, "Arabalarınız yanıyor" anonsu yaptı. Araçlarının yanmadığını gören yurttaşlara, 'espri' yanıtı verildi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 07 Ağustos 2021 19:39
Plaj görevlisinden 'esprili' anons: Arabalarınız yanıyor

Ayvalık'ta Akvaryum adlı bir plajda çalışan Ceyhun Kahraman adlı personel aracını parka edenlere, “Arabalarınız yanıyor” anonsuyla espri yaptı.

Duvar'dan Hacı Bişkin'in haberine göre, Araçlarının yanına gidenler araçların yanmadığını görünce işletme sahibine neden böyle bir anons yapıldığını söyledi. Ceyhun Kahraman adlı personel ise aracın çekilmesi gerektiğini, telefonla arayarak araç sahibine ulaşamadığını söyledi.

Araç sahibinin denizde olmasından dolayı telefonun çaldığını görmediğini neden böyle bir anons yapıldığını sorunca Kahraman “Espri” yanıtını verdi.

Bu sözler üzerine araç sahipleri işletmeye tepki gösterdi ve orman yangınlarının yoğun olduğu bir dönemde bu tür 'esprilerin' yapılmasının doğru olmadığını söyleyerek plajı terk etti. Kahraman, kendisiyle tartışan bir araç sahibini de “Beynini patlatırım” diyerek tehdit etti.

Konuyla ilgili aradığımız Balıkesir Belediyesi ise söz konusu plaja ekip göndereceklerini söyledi.