Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü'nün Tekne Romantizmi

Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü'nün Tekne Romantizmi
Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ve yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü, bir süredir devam eden aşklarını gözler önüne seren İkilinin romantik tekne tatili sırasında dudak dudağa yakalandıkları anlar objektiflere böyle yansıdı.

Şarkılarıyla son yıllarda adından sıkça söz ettiren Zeynep Bastık ile yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü bir süredir aşk yaşıyor. Sık sık birlikte görüntülenmelerine rağmen ilişkileriyle ilgili net açıklama yapmaktan kaçınan ünlü çift, tekne tatilinde dudak dudağa yakalandı.

zeynep-bastik-ve-serkay-tutuncu-tekne-tatilinde-17498934-1204-m-1.jpg

HEM TATİL HEM DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Gecce'de yer alan habere göre, yoğun bir konser maratonu bulunan Zeynep Bastık ilk fırsatta tatile çıktı. Tütüncü ve Bastık çifti yakın arkadaşları Bülent Şakrak, Umut Kurt, Melisa İnci, Emircan İğrek ile birlikte Cennet Koyu'nda görüntülendi. Cennet Koyu'nda teknede kameralara yansıyan ikili birbirini öpücüklere boğdu. Ünlü isimler tatilde Zeynep Bastık'ın yeni yaşını da kutlamayı ihmal etmedi.

zeynep-bastik-ve-serkay-tutuncu-tekne-tatilinde-17498934-9084-m-2.jpg

TÜTÜNCÜ, BASTIK'IN DANSINI UZAKTAN İZLEMİŞTİ

Zeynep Bastık geçtiğimiz hafta Harbiye'de verdiği konser sonrası partide Tarık Mengüç'ün oğlu Baran Mengüç ile samimi şekilde dans etmiş Serkay Tütüncü de uzaktan onları izlemişti.