Kadir İnanır'ın Sağlığıyla İlgili Kritik Gelişme

Kadir İnanır'ın Sağlığıyla İlgili Kritik Gelişme
Türk sinemasının yıldız ismi Kadir İnanır, geçtiğimiz günlerde entübe edilmiş ve hayranlarını derinden sarsmıştı. Hepimiz ondan gelecek iyi haberleri umutla beklerken, maalesef üzücü bir gelişme yaşandı.

Yeşilçam'ın ve Türk sinemasının hafızalardan silinmeyen isimlerinden Kadir İnanır, geçtiğimiz aylarda beyin damarına atan pıhtı sebebiyle entübe edilmişti. Bu üzücü haber, sevenlerini ve hayranlarını derinden sarsmıştı.

kadir-julide.webp

İnanır'ın son durumu hakkında sık sık bilgi veren kız arkadaşı Julide Kural ve yeğeni Levent İnanır da yaptığı açıklamada, dayısının tedavisinin devam ettiğini ve şu an için bir sorun olmadığını dile getirmişti.

raw-kadir-inanir-bir-ameliyat-daha-olacak-359481393.jpg

KADİR İNANIR'DAN KÖTÜ HABER GELDİ

Ancak tedavisi devam eden İnanır'la ilgili üzücü gelişme yaşandı. İddiaya göre doktorların İnanır'a "kesinlikle tedavisini aksatmaması" yönünde bir talimat verdiği ve yeniden atacak bir pıhtının tamiratının zor olacağı yönünde bilgi aktardığı ileri sürüldü.

Julide Kural'ın da doktorların direktifleri doğrultusunda İnanır'ın tedavisini adım adım uygulayarak tüm süreçleri yönettiği aktarıldı.