Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses Biricik Torunu İçin Dua İstedi

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses Biricik Torunu İçin Dua İstedi
İbrahim Tatlıses, 22 Ocak 2024 tarihinde dünyaya gelen torunu için dua istedi. Tatlıses, torununun kalbinde sorun olduğunu ve doktorların tedavisine devam ettiğini açıkladı.

İbrahim Tatlıses, torunu için dua istedi

İbrahim Tatlıses, torunu için sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Minik Tatlıses'imize herkesten dua istiyorum. İkizlerden birinin kalbinde sorun var. Dualarınızla inşallah minik Tatlıses'in işi kolaylaşır. Allah'ım bizlere çok görmesin amin. Dua eden herkesten Allah razı olsun" dedi.

İbrahim Tatlıses, yeni doğan torunu için dua istedi: Kalbinde sorun var

İdo Tatlıses, eşine aşkını haykırdı

İdo Tatlıses, ikiz bebeklerini kucağına alan eşi Yasemin Şefkatli'ye doğum gününde sürpriz yaptı. Tatlıses, sosyal medya hesabından eşi ve oğullarının fotoğrafını yayınlayarak, "Canım eşim, iki gün önce gelen ikizlerimizle birlikte, senin doğum gününü daha da özel hale getirdin. Kalbimde hissettiğim sevgiyi kelimelere dökmek zor, ama seninle geçen her anımda daha da derinleşiyor. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses, yeni doğan torunu için dua istedi: Kalbinde sorun var

Çift, bebeğinin sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapmadı

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, 2022 yılının ekim ayında nişanlanmış, 2023 yılının ocak ayında evlenmişti. Çift, 23 Ocak 2024 tarihinde ikiz bebeklerini kucaklarına almıştı. Çift, bebeğinin sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

İbrahim Tatlıses'in torunu için dua isteyen paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Tatlıses'in takipçileri, torunu için dualarını esirgemedi.

İbrahim Tatlıses'in torunu için dua isteyen paylaşımı şu şekilde:

"Minik Tatlıses'imize herkesten dua istiyorum. İkizlerden birinin kalbinde sorun var. Dualarınızla inşallah minik Tatlıses'in işi kolaylaşır. Allah'ım bizlere çok görmesin amin. Dua eden herkesten Allah razı olsun"