Ünlü Oyuncunun Ablasından Şok Suçlamalar

Kardeşlerim dizisinde Doruk karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Onur Seyit Yaran'ın ablası bir video paylaşarak şok etti. Kardeşinin kendisine, eşine, anne ve babasına psikolojik tacizde bulunduğunu söyleyen abla daha sonra özür dileyerek videoyu sildi.

Kardeşlerim dizisinde Doruk rolüyle karşımıza çıkan ve aynı zamanda model olan Onur Seyit Yaran'ın ablası dün sosyal medya hesabından herkesi şok eden bir video paylaştı.

Abla, videolarda kardeşinin ailesine psikolojik tacizde bulunduğunu iddia ederek gözyaşları içinde şunları söyledi:

1.webp

"BAŞIMI BİR ŞEY GELİRSE..."

"Günlerdir kardeşim tarafından tacize uğruyorum. Sürekli bizi tehdit ediyor. Senin doğmamış çocuğunu, kocanı … diyerek küfürler ediyor, silahlar gösteriyor bize, 'sizi öldürürüm' diyor. Benim veya kocamın başına bir iş gelirse sorumlusu Onur Seyit Yaran'dır kamuoyuna sesleniyorum. Biz ona peygamberim diyecekmişiz para veremiyormuşuz o yüzden ona sebat etmemiz gerekiyormuş o peygambermiş" ifadelerini kullandı.

onur-seyit-yaran.webp

ABLA, ÖZÜR DİLEDİ

Sosyal medyada gündem olan iddialar sonrası oyuncunun ablası videolar için özür diledi: "Kardeşimle olan tartışmamızı büyütüp buraya yansıttığım ve yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için herkesten özür dilerim. Boş yere zamanınızı aldım, sevgiler."

onur-seyit-yaran1.webp

ÜNLÜ OYUNCUDAN AÇIKLAMA

Onur Seyit Yaran da yaptığı açıklamada "Ablam psikolojik depresyon tedavisi sürecinde. Bu yüzden ona karşı bir hukuksal tepkim olmayacak. Bu konuda anlayışlarınızı bekler, anlayışınız için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.