Ünlü Modacı Tekneyi Birbirine Kattı: Sefası Karakolda Bitti!

Modacı Tolga Çam, Göcek'te yaptığı tatilde tekne turuna çıktı. Ancak tekne keyfi karakoldu bitti. Çam'ın tekne sahiplerini darp ettiği ve hakaretler ettiği ileri sürüldü. Olayla ilgili Çam, açıklama yaparak "Hakarete ve darba uğrayan, mağdur edilen tarafım ve ailemdir" dedi.

Ünlülerin modacısı Tolga Çam'ın tekne keyfi kısa sürdü. Göcek'te 1 haftalık tekne turuna çıkan Çam'ın tekne sahiplerini darp ettiği ileri sürüldü.

tolga-cam.webp

Sabah'tan Evren Kasapoğlu'nun haberibe göre Çam, gittiği koyları beğenmeyip sürekli kapris yaptı. En sonunda Çam'ın tekne sahiplerine de ağır hakaret ve küfürler savurması kavgaya yol açtı.

Çam ve ailesinin tekne sahiplerini darp ettiği ileri sürüldü. Teknenin sahibi Neslihan Kasapoğlu, darp edildiğini ve Çam'ı mahkemeye vereceğini söyledi.

1.png

İDDİALARI YALANLADI

İddiaların ardından Tolga Çam, Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Bugün yaşadığım talihsiz olayla ilgili olarak bazı asılsız iddiaların gündeme geldiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım. Tatil için kiraladığım teknenin kaptanıyla yaşadığım bir anlaşmazlık ne yazık ki kamuoyuna yanlış ve çarpıtılmış bir şekilde yansıtılmıştır. Bu nedenle, gerçekleri açıklamak ve iddialara cevap vermek üzere açıklama yapma zorunluluğum doğmuştur.

Öncelikle belirtmek isterim ki, kaptan ile aramızda yaşanan olayın mağduru tarafım ve ailemdir. Tatil için kiraladığımız teknede tamamen kötü ve kabul edilemez bir muameleye maruz kaldık. Aramızda bir tartışma yaşansa da herhangi bir şiddet olayı kesinlikle söz konusu değildir. Kaptanın eşine veya başka birine yönelik fiziksel şiddet uyguladığım iddiaları tamamen mesnetsizdir ve gerçek dışıdır. Böyle bir davranış benim kişiliğime ve değerlerime tamamen aykırıdır. Şiddet, her ne şekilde olursa olsun, hiçbir durumda kabul edilemez ve asla tasvip edilemez.

2.png

Şahsım, her zaman etik değerlere ve toplumsal sorumluluklara bağlı kalmayı ilke edinmiştir. Bu bağlamda, topluma ve çevreme karşı duyduğum sorumluluğun bilincindeyim. Bu tarz asılsız iddiaların, yıllar boyu emek vererek inşa ettiğim itibarıma zarar vermemesi adına gerekli adımları atacağımı ve bu süreçte yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı belirtmek isterim.

Bir takım maddi menfaatler elde edilme amacı taşıyan bu spekülasyonun ve iftiraların aksine gerçeğin adaletin önünde aydınlığa kavuşacağına olan inancım tamdır.

3.png

Hakarete ve darba uğrayan, mağdur edilen tarafım ve ailemdir. Dün gece nezarethanede kalan ve adli işlem yürütülen, ciddi derecede aleyhine para cezası kesilen kişi ise tartışmanın diğer tarafıdır. İtibarımı zedelemek isteyen, iftira atan, hakaret içeren beyanlarda bulunan herkes hakkında suç duyurusunda bulunacağımı ve manevi tazminat davası açacağımı ayrıca ifade etmek isterim."