Tolga Savacı'ın Eski Eşinden Duygusal Veda!

Tolga Savacı'ın Eski Eşinden Duygusal Veda!
Tolga Savacı ile Zülfü Livaneli'nin kızı Aylin Livaneli, 1993'te dünyaevine girmiş, iki yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştı. Uzun süredir yaşadığı Amerika'da dün akşam hayata veda eden eski eşi için duygu yüklü bir veda mesajı yayınladı.

Yeşilçam'ın unutulmaz yıldızlarından Tolga Savacı, 60 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Müzik programı 'Coke N Roll'u birlikte sunduğu ve 1993-1995 yılları arasında evli kaldığı Aylin Livaneli, eski eşine duygusal bir veda mesajıyla sosyal medyada veda etti.

tolgasavaciaylin.png

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Tolga Savacı'nın eski eşi Aylin Livaneli, usta oyuncunun vefatının ardından duygularına dile getirdi; "Ben sana hakkımı helal ettim, sen de et lütfen"

tolga-savaci-kimdir-31.jpg

Tolga Savacı, ABD'de dün geçirdiği kalp krizi sonucu 60 yaşında hayata veda etti. Savacı'nın vefatı ünlü isimleri yasa boğdu.


1993 – 1995 arasında Tolga Savacı ile evlilik yaşayan Aylin Livaneli acı haberin ardından duygusal bir mesaj yayımladı.

aylinlivaneli.png

Aylin Livaneli şunları dile getirdi: Ben ve ailem dün aldığımız acı haberle çok sarsıldık. Evliliğimizi yürütememiş olmamıza rağmen Tolga ile birbirimize olan sevgimiz ve saygımız hiç bitmedi. Hep arkadaş kaldık. Çok özel, dürüst, zarif, mert ve Sibel’in dediği gibi savaşçıydı. Kendisi gitti, geriye acı - tatlı anılar, pişmanlıklar ve söylenmemiş sözler kaldı.

tolgasavaci2.png

Tolga’nın güzel oğlu Atilla Toğan’ın, sevgili ablaları Zeynep Savacı ve Sibel Savacı'nın ve eşi Nermin Bezmen'in ve biricik oğlunun annesi Özlem İbrahimoğlu'nun başı sağolsun. Mekânın cennet, biliyorum. Ben sana hakkımı helal ettim, sen de et lütfen. Yattığın yer incitmesin. Elveda…