Survivor Nefise'den Cinsel Yönelim İtirafı! 'Ben bu çocuğa tutuldum'

Survivor Nefise'den Cinsel Yönelim İtirafı! 'Ben bu çocuğa tutuldum'
'Fanis'e aşkımı haykıra haykıra Yunanistan’a gideceğim' diyen Survivor Nefise, cinsel yönelimi hakkındaki iddialar için de sessizliğini bozdu.

Survivor All Star 2024 yarışmasının finalisti Nefise Karatay, modacı Pınar Kerimoğlu'nun YouTube kanalına konuk oldu.

DÜŞENİN DOSTU OLMUYORMUŞ

'DÜŞENİN DOSTU OLMUYORMUŞ'

"Düşenin yanında kimse olmuyormuş! Kazansam herkes bana koşacaktı, tüm gözler bende olacaktı ama kaybedince kimse yüzüme bakmadı. Yere oturdum, baktım kimse bana bakmıyor bile. Şampiyon olmuyorsan kimsenin umurunda değilsin, bunu öğrendim o akşam. Sonra kulise geçtim, kendi kendime ağladım ve kendime şunu söyledim; Ogeday olmasa şampiyon bendim."

AŞKIMI HAYKIRA HAYKIRA YUNANİSTANA GİDECEĞİM

'AŞKIMI HAYKIRA HAYKIRA YUNANİSTAN'A GİDECEĞİM'

Survivor Yunanistan yarışmacısı Fanis’e programda adeta aşkını ilan eden Nefise, son gelişmeleri anlattı. Fanis'e duygularını bir kez daha vurgulayan Nefise, "Aileye girdim ben artık. Annesi ve kardeşi beni çağırıyor, Yunanistan’a gideceğim. Fanis'in yarışmadaki başka bir kişiyle aşk haberleri çıktı, onu da sordum. 'Yarışmada olduğu için kamera karşısında bunları söyleyemiyorum ama hayatımda kimse yok. Lütfen Yunanistan’da görüşelim' dedi. Finale gidemiyorum ama aşkımı haykıra haykıra Yunanistan’a gideceğim. Ben bu çocuğa tutuldum, büyülenmiş gibiyim" dedi.

EŞCİNSEL DEĞİLİM

'EŞCİNSEL DEĞİLİM'

Yarışmada yakın arkadaş olan Berna ve Nefise hakkında sosyal medyada "Aşk mı yaşıyorlar?" sorusu gündeme gelmiş, fan hesapları tarafından ikili için klipler bile hazırlamıştı.

Söz konusu iddianın hatırlatılması üzerine Survivor Nefise, "Benim cinsel yönelimim kesinlikle bir erkek ile olan ilişki. Klipleri gördükçe ben de çok şaşırdım. Kesinlikle şunu söyleyebilirim; eşcinsel değilim" açıklamasını yaptı.