Survivor Bitti, Olaylar Bitmedi! Nagihan ve Yunus Emre Arasında Ağır Sözler

Survivor Bitti, Olaylar Bitmedi! Nagihan ve Yunus Emre Arasında Ağır Sözler
Survivor All Star, geçtiğimiz hafta canlı yayında final yapmasına rağmen yarışmacılar arasındaki tartışmalar sona ermedi. Nagihan Karadere ve Yunus Emre Özden arasında sosyal medyada sert polemikler yaşandı.

Tartışmanın Fitili Ateşlendi

Survivor All Star'ın final yapmasının ardından, Nagihan Karadere ve Yunus Emre Özden arasındaki gerilim sosyal medyada devam etti. Nagihan, daha önce sosyal medya hesabından Yunus Emre hakkında yaptığı açıklamalarda, Jet Ski kazasında yaşadıklarını anlatarak, kazanın kasıtlı olduğunu ima etmişti. Ayrıca Yunus Emre ile yaşadığı darp olayını da gündeme getirmişti.

Nagihan Karadere'nin Açıklamaları

Nagihan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Ben Jet Ski kazasında canımdan oluyordum. Kaza bilinçsiz bir şekilde ya da hatayla yapılır. Benim yaşadığım hatayla ya da bilinçsiz bir şekilde olan normal bir kaza değildi. Ben saliseler farkıyla ölümden döndüğüm halde herkes işin dalgasında. Verilmiş sadakam varmış ki Allah yüzüme baktı. Beni evladıma bağışladı. Şu anda ikinci hayatımı yaşıyorum. Ruh sağlığı yerinde olmayan biriyle bir sezon bitirdim ki çok şükür sağ salim evime, aileme ve sevdiklerime dönebildim."

Sosyal Medyada Karşılıklı Suçlamalar

Yunus Emre'nin Nagihan'a "yalancı" demesiyle tartışma daha da alevlendi. Nagihan, Yunus Emre hakkında sert sözler söyleyerek, onun kendi karısının hamileliğinden bile şüphe duyduğunu iddia etti ve "Kendi karısının bile hamileliğinden şüphe duyduğunu ve nice nice konuları bir açarsam insan içine çıkamaz DNA der susarım! Benimle dans edemez o açtırmasın bayramlık ağzımı. Alo!" dedi.

Yunus Emre'nin Cevabı

Yunus Emre'nin bu sözlere karşılık olarak, "Git kestir söz döveceğim lan seni" demesi üzerine, Nagihan tehditler savurdu:

"Eceli gelen müptezel köpek cami duvarına işermiş! Senin adada yaptığın her pisliğini A’dan Z’ye çarşaf çarşaf anlatmazsam insan değilim pis hırsız! Yaptıkların yanına kâr mı kalacak sanıyorsun."

Yunus Emre'nin Eşi Beria Özden'in Tepkisi

Tartışmanın büyümesiyle birlikte Yunus Emre’nin eşi Beria Özden de sessizliğini bozdu ve Nagihan'a yönelik şu ifadeleri kullandı:

"Karadere bir köşe başı beni unutma ahını günahına girdiğin bir kadını hiç unutma Allah büyük!!! İftira senin de kızın var yazık sana bu yaşa gelmişsin koşturduğu şeylere bak ben değil beni vasıflarım ilgilenecek seninle açıyorum adını hiçe saydığın için!"

Survivor All Star'ın sona ermesinin ardından yaşanan bu tartışmalar, yarışmacıların kişisel ilişkilerindeki gerginlikleri gözler önüne serdi. İzleyiciler, sosyal medya üzerinden bu tartışmaları yakından takip etmeye devam ediyor.