Sinan Akçıl'dan Skandal 'Aleyna Kalaycıoğlu' İtirafı! "Benimle beraber olmak istiyordu"

Sinan Akçıl'dan Skandal 'Aleyna Kalaycıoğlu' İtirafı! "Benimle beraber olmak istiyordu"
Sinan Akçıl'ın Burcu Kıratlı ile boşanma sebebi olarak gösterilen isimle ilgili ünlü şarkıcıdan açıklama da geldi.

All Star'a katılan Aleyna Kalaycıoğlu, geçtiğimiz yıllarda Sinan Akçıl ile single çıkarmıştı.

2022 yılının ekim ayında Aleyna Kalaycıoğlu'nun doğum günü için Fransa'nın başkenti Paris'e giden ikiliden Sinan Akçıl, ‘Tektaş’ şarkısının klip çekimi sırasında basın mensuplarının sorularına yanıt vermiş, "Aleyna çok yetenekli. Her zaman da arkasındayım. Paris’te doğum günleri kutlanabilir. Bu gayet normal. Ben bu aşk haberlerinden rahatsız değilim. Güzel bir birlikteliğimiz var, doğrudur. Çok mutluyuz" açıklamasını yapmıştı.

Aleyna Kalaycıoğlu Aşkı Sinan Akçıl'ın Aklını Başından Aldı: Aleyna Tilki'yi Geçecek - Sayfa 5

"BURCU YALAN SÖYLÜYOR"

Ünlü şarkıcı, eski eşi Burcu Kıratlı'nın "Aleyna annesiyle Sinan’dan şarkı istemeye gelmişti. Sinan’a ‘Abi’ diyordu” cümleleri hakkında, "Bir kez geldi annesiyle zaten. Burcu yalan söylüyor. 'Abi' falan demedi Aleyna bana" şeklinde konuşmuştu.

Sinan Akçıl son olarak katıldığı programda Kalaycıoğlu ile ilgili skandal itiraflarda bulundu.

BURCU YALAN SÖYLÜYOR

"EVİME SADECE BİR KEZ GELDİ"

Akçıl, Aleyna ile ilgili olarak "Evime sadece bir kez Demet'le birlikte geldiler. Zaten o zaman Survivor'dan bir sevgilisi (Yiğit Poyraz) vardı" dedi. Akçıl, sunucunun uyarısı üzerine de ondan ayrıldığını ve Cengiz Ünder ile sevgili olduğunu söyledi.

EVİME SADECE BİR KEZ GELDİ

"BİRAZ ZOR AYRILDI"

Sinan Akçıl ayrıca, "O iş (Aleyna ve sevgilisi) benim ısrarımla bitti. Biz boşandıktan çok sonra oldu. O da ayrılma konusunda yıprandı, biraz zor ayrıldı. Benle beraberlik yaşamak istiyordu. Orayı bitirdikten sonra biz başladık." dedi.