Seren Serengil Yerel Seçimlerde İstanbul'da Kime Oy Vereceğini Açıkladı!

Seren Serengil Yerel Seçimlerde İstanbul'da Kime Oy Vereceğini Açıkladı!
Sunucu ve şarkıcı Seren Serengil, 31 Mart 2024'teki yerel seçimlerde İstanbul'da hangi adaya oy vereceğini açıkladı.

Seren Serengil İstanbul’da kime oy vereceğini açıkladı

Yerel seçimler yaklaşırken televizyon ve sanat dünyasından birçok isim kime oy vereceğini açıklamaya başladı. Son olarak sunucu ve şarkıcı Seren Serengil, 31 Mart yerel seçimlerinde desteklediği adayı açıkladı.

Yerel seçimlere sayılı günler kala, ünlü isimler oy tercihlerini açıklamaya başladı.

Seren Serengil, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu destekliyor - Son Dakika

Sunucu ve şarkıcı Seren Serengil, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 31 Mart'taki yerel seçimlerde kime oy vereceğini açıkladı.

Mevcut İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun fotoğrafını paylaşan Serengil, şu ifadeleri kullandı;

"İstanbul'da doğdum, büyüdüm ve oyumu Ekrem İmamoğlu'na veriyorum. Karakterli olduğum için, yurdumu sevdiğim için ve hayvanları sevdiğim için onlara son senelerde yapılan zulmü savunanlara oyumu vermeyeceğim. Bütün sanatçı arkadaşlarıma da 'omurgamızı kaybetmeyelim' diyorum. Bugün nasıl bizimle muhatap olmayı tercih etmiyorsa insanlar biz de hiçbir kimseyi seçme mecburiyetinde değiliz.

Bundan dolayı cezalandırılacaksak da buyurun cezalandırın. Demokratik bir ülkede herkesin herkesi seçme hakkı vardır ve bunu da beyan etme hakkı vardır. Nedense korku atmosferi olduğu için hiçbir arkadaşım konser alamam, dizilerde oynayamam diye kendilerinden ödün veriyor. Ben onlar için çok üzülüyorum.

Ben Türküm, Atatürk çocuğuyum. Oyumu Ekrem İmamoğlu'na vereceğim. Her şey çok güzel olacak."

REHA ÖZCAN DA AÇIKLAMIŞTI

Oyuncu Reha Özcan da, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşım ile İBB seçimlerinde hangi adaya oy vereceğini işaret etmişti.

"17 KİŞİDEN DAYAK YİYEN HİÇ KİMSEYİ YALNIZ BIRAKMADIM"

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özcan, oy kullanmayacağını ancak şartların değiştiğini ifade eden Özcan, “Hayatımda 17 kişiden dayak yiyen hiç kimseyi yalnız bırakmadım” dedi.

Özcan’ın paylaşımı CHP’nin yeniden aday gösterdiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na oy vereceği şeklinde yorumlandı.

​​​​​​​