Seren Serengil Ve Gülben Ergen Arasında Sular Durulmuyor

Seren Serengil Ve Gülben Ergen Arasında Sular Durulmuyor
Geçtiğimiz günlerde imaj değişikliğine giden ve saçını rasta yapan Gülben Ergen'e Seren Serengil'den sert eleştiri geldi.

Son günlerde 51 yaşındaki ünlü şarkıcı Gülben Ergen, saçlarını afro saç örgüsü yaptığı yeni tarzını sosyal medya hesabında paylaştı. Ergen'in hayranları yeni değişikliği beğenirken geçmişten bu yana kavgalı olduğu sunucu Seren Serengil, Ergen'in yeni tarzını ağır bir dille eleştirdi.

seren-serengil-1.webp

"YILLARCA BENİ TAKLİT ETTİN"

Gülben Ergen'inin saçlarını paylaşmasının ardından Seren Serengil sosyal medya hesabında Mart ayında aynı saç modelini yaptırdığını söyleyerek fotoğraflarını paylaştı. Seren Sererengil " Marttaki Afrika seyhatinde saçlarımı örgü yaptırmıştım, aynısını yaptır atamam. Hayatın boyunca ne yapsam hepsini taklit ettin ona alışığızda da senin koca kafana olmamış birde sen çok alaturka bir kadınsın. Sende vizyon yok o kadar komik olmuşsun be teyzem 46 beden alt 46 beden kafa yeni dünya olmuşsun" ifadelerini kullandı.

seren-srengil.webp

"KOCA KAFALILARA YAKIŞMIYOR"

Gülben Ergen'in yeni saç paylaşımlarından sonra ard arda paylaşımlara devam eden Seren Serengil "Bu saç modeli koca kafalılara yakışmıyor" diyerek alay etti.