Serdar Ortaç'ın Bir Konserlik Kazancı Dudak Uçuklattı

Serdar Ortaç'ın Bir Konserlik Kazancı Dudak Uçuklattı
Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç bir süredir alkol problemiyle boğuşuyor. Yoğun bir konser programına başlayan Ortaç'ın her sahneye çıkışında servet kazanacağı iddia ediliyor.

Son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, kazancıyla gündeme gelmekte. Yakın zamanda yoğun bir konser programına başlayan Ortaç'ın her sahneye çıkışında 1.5 milyon TL kazanacağı iddia ediliyor.

Özellikle borçlarını ödediğini açıklayarak dikkatleri üzerine çeken Serdar Ortaç, "Borçlar belimi büktü. 15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırladım" şeklinde konuşmuştu. Alkol ve sigarayı bırakma kararıyla da gündeme gelen şarkıcı, yoğun konser takvimine sahip olduğunu ve Eylül sonuna kadar 80 konser planladığını belirtiyor.

İddialara göre Serdar Ortaç'ın her konserden 1.5 milyon TL kazanacağı söyleniyor. Bu durum, şarkıcının finansal açıdan önemli bir dönüm noktası olarak değerlendiriliyor. Borçlarını kapatmak için büyük bir çaba gösterdiğini vurgulayan Ortaç, "Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah bu defa parayı tutarım" ifadeleriyle de çalışmalarının önemini vurguluyor.