Piyanist Filmiyle Oscar Kazanmıştı! Adrien Brody Türkiye’de Film Çekecek

Piyanist Filmiyle Oscar Kazanmıştı! Adrien Brody Türkiye’de Film Çekecek
Oscar'lı ünlü oyuncu Adrien Brody Türkiye'ye geliyor. ABD-Türk ortak yapımı My Daughter's friend filminde başrol olacak.

Pianist filmiyle Oscar'da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazanan Adrien Brody, My Daughter's Friend çekimleri için Türkiye'ye gelecek.

Piyanist filmiyle Oscar filmiyle Oscar kazanmıştı! Adrien Brody, film çekmek için İstanbul'a geliyor! - Magazin Haberleri - TV100

KAPALIÇARŞI'DA ÇEKİLECEK

Adrien Brody, yapımcılığını David Wachs ve Galip Güner'in üstlendiği projede başrol oynayacak. Çekimleri İstanbul'da gerçekleşecek olan filmde Brody'ye ünlü oyuncu Nicky Whelan, Laneya Grace, Shima Ryan ve Duygu Mercan eşlik edecek. ABD-Türk yapımı olan filmin yönetmen koltuğuna ise Ojan Missaghi oturacak. Ekim ayında başlayacak olan filmin çekimleri Galata Kulesi, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı ve Kapalıçarşı gibi tarihi mekanlarda gerçekleşecek.

2025 YILINDA VİZYONA GİRECEK

Psikolojik gerilim temalı film 2025 yılında vizyona girecek. Film, dünyada şöhret ve servet hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi göze alan görünüşte genç ve masum bir model olan Lola'nın hikayesini konu alıyor.

Oscar ödüllü oyuncu Adrien Brody, film çekmek için İstanbul'a geliyor