Pınar Altuğ'u Kızdıran Yorum: Asıl Sizlerin Saygı Duyması Gerekir

Pınar Altuğ'u Kızdıran Yorum: Asıl Sizlerin Saygı Duyması Gerekir
Eşi Yağmur Atacan ile tekne tatili yapan Pınar Altuğ, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Tekne tatili yapan çift, büyük bir tur teknesinin son ses müzikle denizde gezmesini eleştirdi. Bunun sonrasında Altuğ'e gelen mesaj ise şoke etti.

"Çocuklar Duymasın"daki "Meltem" karakteriyle tanınan Pınar Altuğ, Yağmur Atacan ile 2008 yılında nikah masasına oturmuştu. Zaman zaman ayrılık iddialarıyla gündeme gelen ünlü çift, geçtiğimiz günlerde 16'ncı evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı. Bir süredir tekneyle tatilde olan çiftten Yağmur Atacan son ses müzikle denizde dolaşan bir tekneyi paylaşarak bu durumu eleştirdi. Ancak Atacan'ın paylaşımı sonrası eşi Pınar Altuğ'a ilginç bir mesaj geldi.

'SİZE CEVAP VERMEK NE KADAR DOĞRU ONU DA BİLMİYORUM'

Paylaşımı yanlış anlayan kişi Yağmur Atacan'a dair çirkin bir benzetme yapınca ünlü oyuncu Pınar Altuğ sinirlendi.

"İnsanlara saygı duymanız gerekir herkes kadın eteğinde para kazanmıyor" yorumunu gören Pınar Altuğ yanıt olarak "Konuyu yanlış anlayanlar olmuş sanırım, bizim sözümüz tatil yapanlara değil, o tekneyi işletenlere! Özgürlüğümüzün başkalarının özgürlüğüyle kısıtlı olduğunu unutmadan yaşamak lazım! Herkesin sakince oturduğu bir koyda son ses müzik çalıp teknelerin dibine kadar girmek pek olmuyor! Ha bu arada kadın eteğinde para kazanmak derken başkalarına olan saygınız ve tavrınız da gayet anlaşılır, size cevap vermek ne kadar doğru onu da bilmiyorum." dedi.

SİZE CEVAP VERMEK NE KADAR DOĞRU ONU DA BİLMİYORUM​​​​​​​