Parmaklarını Kaybettiğini Anlatan Masterchef Jürisi Mehmet Yalçınkaya'nın Kızlarının 'El' Dövmesi Ortaya Çıktı

Parmaklarını Kaybettiğini Anlatan Masterchef Jürisi Mehmet Yalçınkaya'nın Kızlarının 'El' Dövmesi Ortaya Çıktı
Sevilen televizyon yarışması MasterChef Türkiye'nin jürisi Mehmet Yalçınkaya, geçen günlerde küçük yaşlarda 3 parmağını kaybettiğini anlatmıştı. Kızlarının kesilen eli dövme yaptırdığını söyleyen Yalçınkaya'nın bahsettiği dövmeler ortaya çıktı.

MasterChef Türkiye'nin yeni sezonunda yarışmacılar, hayallerini gerçekleştirmek için ter dökmeye devam ediyor. Yarışmanın geçen hafta yayınlanan bölümünde ise jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya, duygusal bir itirafta bulundu.

mehmet-yalcinkaya.webp

Daha önce hiç açıklamadığı bir gerçeği paylaşan Mehmet Şef, 5 yaşındayken iki arkadaşıyla oynarken 3 parmağını kaybettiğini anlattı. Bu olaydan sonra yaşadığı zorlukları ve önyargıları dile getiren Yalçınkaya, pes etmeden hayallerinin peşinden gittiğini ve bugün MasterChef jürisi olarak izleyicilerin karşısına çıkabildiğini söyledi.

Yalçınkaya'nın bu açıklaması, hem stüdyodakileri hem de izleyicileri duygulandırdı. Kendisi de benzer bir deneyim yaşayan bir yarışmacıya destek olan Mehmet Şef, "Kolay bir yol değil, biliyorum. İnsanların bir eksikliğe dikkat kesilmemesi de mümkün değil. Ama hayatın bir şekilde devam ettiğini düşünmek zorundasın" dedi.

mehmet-yalcinkaya1.webp

Yalçınkaya, şunları söylemişti:

"Ben bu konuya hiç değinmedim, ilk kez açıklıyorum. Ben de 5 yaşında yaşadım. Ben de iki arkadaşımla oynarken 3 tane parmağımı kaybettim. Seni anlıyorum. Kolay olmuyor. İş görüşmesine gittiğinizde saklarsınız çünkü sizi işe almayacaklar gibi gelir. Daha sonra işe başladıktan sonra acaba bu işi yapabilecek mi diye başka insanlar gönderirler. Çok yakın akrabalarımızdan biri benim evlenemeyeceğimi, bana kız vermeyeceğini düşünüyordu. İş yerlerine gittiğimde de bu korkuyla gidiyordum, almayabilirler mi düşünüyordum ama çoğu iş yerine de alındım, kariyer yaptım ve gördüğün gibi MasterChef Türkiye'de jüriyim. Kolay bir yol değil, biliyorum. İnsanların bir eksikliğe dikkat kesilmemesi de mümkün değil. Ama hayatın bir şekilde devam ettiğini düşünmek zorundasın."

11-2.webp

İKİ KIZI ELİNİ DÖVME YAPTI

Yalçınkaya, kızlarının babasının elini dövme yaptırdığını da söyleyerek "Benim etkilendiğim bir şeyi söyleyeyim. Benim iki çocuğumun dövmeleri benim elim. Senin bu halini sevenler de olacaktır. Onlar dövmeyi yaptırmışlar, acaba etkilenir miyim diye bana bir sene sonra gösterdiler" ifadelerini kullandı.

O DÖVMELER ORTAYA ÇIKTI

Mehmet Yalçınkaya'nın kızlarının dövmesi merak ediliyordu. O dövmeler ortaya çıktı.

1-2-001.webp