Nihal Candan'dan Önce Doğum Günü Partisi Sonra Cami Pozları

Nihal Candan'dan Önce Doğum Günü Partisi Sonra Cami Pozları
Kara para aklama ve dolandırıcılık suçlamasıyla girdiği cezaevinden hastalığı nedeniyle tahliye edilen Nihal Candan, önce doğum günü için parti düzenledi ardından camiye giderek fotoğraflar ve dua paylaştı.

Stil yarışmasıyla tanınan ve ardından sosyal medya fenomeni haline gelen Nihal Candan-Bahar Candan kardeşler, kara para aklama ve dolandırıcılık suçlarından cezaevine girdi. Nihal Candan, psikolojik sorunları ve 37 kiloya düşmesinin ardından tahliye edildi.

nihal-candan1.webp

Anoreksiya nevroza tanısı alan Candan, tahliye edildikten sonra hızla toparlanmaya başladı. Önceki gün 29. yaş doğum gününü lüks bir mekanda kutlayan Nihal Candan, fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafa "Suçlu değil" notunu da düşen Candan'ın bu paylaşımları tepki çekti. Kullanıcılar Candan'ın cezaevinden neden tahliye edildiğine anlam veremediklerine dair yorumlar gönderdi.

nihal-candan-2.webp

CAMİDEN FOTOĞRAFLAR PAYLAŞTI

Bu paylaşımların ardından Nihal Candan, soluğu camide aldı. Camiden fotoğraflar paylaşan Candan, "Ya Hak Ya Vekil vekilim SENSİN sana güveniyoruz kardeşim ve ben" notuyla fotoğraf paylaştı.

nihal-candan.webp

Öte yandan tahliye edildikten sonra bir YouTube yayınına konuk olan Nihal Candan, cezaevinde 7 vakit namaz kıldığını paylaşmıştı.