"Minik Elay Büyüyor! Aslı Enver'in Kızı Bir Yaşında

"Minik Elay Büyüyor! Aslı Enver'in Kızı Bir Yaşında
2022'de İş insanı Berkin Gökbudak'la evlenen ünlü oyuncu Aslı Enver, kızı Elay'ın ilk yaşını coşkuyla kutladı. Enver ,yaptığı paylaşımla "İyi ki geldin kızım. Herkes zamanın ne kadar çabuk geçtiğini söylerdi, şimdi anladım ki gerçekten öyleymiş. Hayatımın en hızlı, en yavaş, en heyecanlı, en yorucu, en endişeli ama en mutlu bir senesi oldu." dedi.

Başarılı oyuncu Aslı Enver, bir süredir dizi ve film projelerine ara vermiş olsa da, özel hayatında büyük mutluluklar art arda geliyor. 12 Kasım 2022'de Berkin Gökbudak ile hayatını birleştiren Enver, 4 Temmuz 2023'te de kızları Elay'ı kucaklarına almıştı. Sosyal medya hesabından zaman zaman ailelerinin keyifli anlarını paylaşan Enver, kızlarının ilk yaşını da özel bir kutlama ile taçlandırdı. Paylaştığı karelerle takipçilerini sevince boğdu.

asli-enver-in-kizi-elay-1-yasinda-dogum-gunu-17497680-8909-m-1.jpg

Enver sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İyi ki geldin. Hep dediler ki zaman çok hızlı geçecek tadını çıkar, haklılarmış. Hayatımın en hızlı, yavaş, heyecanlı, yorucu, endişeli ama en mutlu 1 senesi… Elay 1 yaşında. Bile." ifadelerini kullandı