Melis Sezen’in Atilla Bingöl ile Aşkı Kısa Sürdü

Melis Sezen’in Atilla Bingöl ile Aşkı Kısa Sürdü
Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Sadakatsiz’ isimli dizide hayat verdiği ‘Derin’ karakteriyle milyonlarca kişinin beğenisini kazanan Melis Sezen oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da dikkat çekiyor. Bir süredir aşk hayatıyla gündeme gelen Melis Sezen ve sevgilisinden kötü haber geldi.

Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği 'Derin' karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan genç oyuncu Melis Sezen son olarak Murat Ünalmış ile başrolünü paylaştığı Gülcemal dizisiyle ekranda yer aldı.

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken Sezen, şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Her gönderisi olay olan ünlü isim, geçtiğimiz günlerde kum üzerindeki dansıyla sosyal medyanın diline düşmüştü.

Güzel oyuncu, ilginç dans videoları serisine bir yenisini daha eklemiş ve bu sefer dansını Dubai kumlarında yapmıştı.

İlginç bir şarkı eşliğinde kendini kumlara atan Sezen'in, mistik dans performansı olay olmuştu.

Melis Sezen Sadakatsiz dizisi ile yıldızını parlatmıştı. Seyirci için Sadakatsiz'in Derin'i olarak hafızalara yerleşen Melis Sezen, daha sonra Gülcemal isimli dizide Deva karakterine hayat vermişti.

Öte yandan, Melis Sezen, geçtiğimiz aylarda Marie Claire dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçmişti. Geçtiğimiz haftalarda iş insanı sevgilisi Atilla Bingöl ile ilk kez objektiflere yakalanan Melis Sezen aşk hayatı hakkında düşüncelerini belirtmişti.

Ünlü oyuncu, “Âşka ilgili neler düşünüyorsun? Şu an âşık mısın” sorusuna kaçamak bir yanıt vermişti:

BİRKAÇ DAKİKADA 10 BİN BEĞENİ

BİRKAÇ DAKİKADA 10 BİN BEĞENİ
“Hiçbir şey bilmiyormuşum. Âşka açtım kendimi demiştim, bir yolculuktayım ve bu bir bilme hali değil.” Sezen, âşık olunca nasıl bir kadın olduğunu da şu sözlerle anlatmıştı:

“İçimde tanımadığım şeyler uyanıyor, bilmediğim hisler. Ama bütün yaşamı içimde hissediyorum ve dışarı taşıyorum. Canlı hissediyorum, çiçek açıyorum."

Ekranların sevilen oyuncusu Melis Sezen, bir süredir iş adamı Atilla Bingöl ile beraberlik yaşıyordu. Aşkları kısa süren çift, ayrıldı. 2.Sayfa'da yer alan habere göre, Melis Sezen ile Atilla Bingöl'ün aşkı sona erdi. Çiftin geçen haftalarda sessiz sedasız yollarını ayırdıkları öğrenildi.

MELİS SEZEN HAKKINDA

MELİS SEZEN HAKKINDA
Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen, 1997 doğumlu. Babası Arnavut, Makedonya göçmeni; anne tarafı ise Selanik, Yunanistan göçmenidir. İstanbul’da dünyaya gelen Sezen, Koç Üniversitesi'nde Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü'nde eğitim gördü.

Melis Sezen, Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve ardından Siyah İnci dizisinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman'la birlikte rol aldı.

Melis Sezen, Siyah İnci dizisinde Ebru karakterini canlandırdı. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde başrol karakter olan "Nazan" karakterine hayat verdi.

Ünlü isim Leke ve Sevgili Geçmiş dizilerinde başrol oldu ve Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat verdi. Rol aldığı filmler arasında Bizim İçin Şampiyon, Dünya Hali, Mucize 2 Aşk da bulunuyor.

Etiketler :