Lady Gaga'nın Joker Filmindeki Performansı Merak Konusu Oldu

Lady Gaga'nın Joker Filmindeki Performansı Merak Konusu Oldu
Todd Phillips’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Joaquin Phoenix ile birlikte başrolleri paylaşan Lady Gaga'nın yer aldığı "Joker: İkili Delilik" için heyecan dorukta. Film 4 Ekimde vizyona girecek.

Arthur Fleck’in hayatına odaklanılan Joker filminin devam halkası olan "Joker: Folie à Deux" (Joker: İkili Delilik) 4 Ekim 2024'te beyazperde de yerini alacak.

joker-movie-2019-poster-0n-1280x1024.jpg

Filmin hikayesine dair bilgi verilmese de Joker'in müzikal elementlere sahip drama türünde bir film olacağı belirtildi.

YENİ 'HARLE QUİNN' LADY GAGA

Filmde Harleen Quinzel / Harley Quinn karakterine Lady Gaga hayat verecek.Son olarak Margot Robbie'nin canlandırdığı karakteri Gaga'nın taşıyıp taşımayacağı da merak ediliyor.

FİLME YAŞ SINIRI GETİRİLDİ

Amerikan Sinema Filmleri Derneği (The Motion Picture Association), Joker: İkili Delilik filmine 17 yaş ve üzeri için sınırlama getirildi. Kararın alınmasında filmdeki cinsellik, çıplaklık ve şiddet unsurları gibi faktörlerin yer aldığı iddia edildi. Yıldızlarla dolu kadrosuyla Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener, Jacob Lofland ve Harry Lawtey gibi, film büyük merak uyandırıyor. İlk filmin rekor kıran hasılatı olan 1 milyar 74 milyon 458 bin 282 dolarlık başarısını geçebilir mi? Sinema dünyasında büyük bir heyecan yaratmaya hazırlanıyor.