Kredi Kartını Düşürdü, Kartı Bulan Harcamalara Doyamadı: Karımdan Daha İnsaflı

Kredi Kartını Düşürdü, Kartı Bulan Harcamalara Doyamadı: Karımdan Daha İnsaflı
Hande Erçel’in eniştesi Paris’te seyahat ederken kredi kartını düşürdü. Kartı bulan kişi ise harcamalara doyamadı. Caner Yıldırım’ın olayı sosyal medyada anlattıktan sonra düştüğü not ise gündem oldu.

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'in eşi Caner Yıldırım, Paris'te kredi kartını düşürdü. Kredi kartını bulan kişinin yaptığı harcamaları sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla anlatan Yıldırım 'karımdan daha insaflı harcama yaptığını fark etmişimdir' ifadelerini kullandı. Yıldırım'ın o paylaşımları kısa sürede gündem oldu.

640xauto-001.webp

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'in eşi Caner Yıldırım sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Yıldırım bu defa Paris'te kredi kartını düşürdüğünü anlattı.

640xauto-1.webp

'KARIMDAN DAHA İNSAFLI'

Tatilde kredi kartını kaybeden ünlü isim yaşadıklarını sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Yıldırım olaya tepkisini, "POV: Kredi kartımı bulup harcama yapan kişinin karından daha insaflı harcama yaptığını fark etmişsindir" diyerek gösterdi.

640xauto-2-001.webp

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Kartını bulan kişinin harcama üstüne harcama yaptığını, Paris'te bir otelde bir şeyler içtiğini konaklamış bile olabileceğini açıklayan Caner Yıldırım, bu yaşananlar karşısında adeta neye uğradığını şaşırdı.

Caner Yıldırım'ın bu paylaşımları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.