Kem Göz ve Nazardan Korkan Nurgül Yeşilçay Kurşun Döktürdü

Asmalı Konak dizisi ile hafızalara kazınan ve son olarak Veda Mektubu'nda yer alan Nurgül Yeşilçay, son dönemlerde sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettirmeyi başarıyor. Nurgül Yeşilçay şimdi ise kurşun döktürdüğü anları paylaştı.

Nurgül Yeşilçay sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemden düşmüyor.47 yaşındaki Nurgül Yeşilçay verdiği kilolar sonrasında incecik oldu. Nasıl zayıfladığını anlatarak tatlı ve çikolatadan uzak durduğunu belirten ünlü isim, sabah kalktıktan sonraki ilk dört saat yemek yemediği söylemişti.

Fit görünümüyle yıllara meydan okuyan Nurgül Yeşilçay geçtiğimiz aylarda siyah kasığına kadar yırtmaç detaylı elbisesiyle sosyal medyayı salladı.

Akrep aksesuarıyla da dikkat çeken oyuncu zayıflamasına dair "Arkadaşlar bildiğiniz aç kaldım.

Alışana kadar çok zordu. Gece yatmadan dört saat önce yemeyi bırakıyorsun. Sabah kalktıktan sonra dört saat aç kalıyorsun sonra yemek yiyorsun. Mümkün mertebe tatlı, çikolata yok. Biraz da dikkat ediyorsun" demişti.

2018’den beri yapımcı Necati Kocabay ile aşk yaşayan Nurgül Yeşilçay geçtiğimiz aylarda “Nikah masasına ne zaman oturacaksınız?” sorusuna gülerek “Evlenmeye üşeniyorum.

Olmayacak galiba bu iş. Alıştık böyle yaşamaya. Hem ekonomik kriz de var zaten. Bence herkes üşeniyor düğün yapmaya” cevabını vermişti. Nurgül Yeşilçay oğlunun babası Cem Özer’den 2010’da boşanmıştı.

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerini güldüren Nurgül Yeşilçay, şimdi ise kurşun döktürdü.

Ünlü isim, eğlenceli anlarını yayınlarken 'Patlatıyoruz kem gözleri' ifadelerini kullandı.

Nazardan korkan Nurgül Yeşilçay kurşun döktürdü - Elips Haber

Nurgül Yeşilçay kurşun döktürdü: Patlatıyoruz kem gözleri! - Magazin Haberleri - MilliyetNurgül Yeşilçay kurşun döktürdü: Patlatıyoruz kem gözleri! - Magazin Haberleri - Milliyet770 × 1.386